Pagerintas su krepšiniu susijęs rekordas

0
660
How Ridiculous komanda
„How Ridiculous“ komandos nariai.

Kai kurie žmonės visą gyvenimą paaukoja vieno ar kito rekordo siekimui, o kai kuriems, priešingai, pavyksta be didelio pasiruošimo ir nežiūrint į situaciją pernelyg rimtai. Taip nutiko grupelei vaikinų, nufilmavusių krepšinio kamuolio metimą Šveicarijoje ir patalpinusių vaizdo įrašą į „YouTube“ svetainę. Vienas iš komandos narių metė kamuolį į krepšį tuo metu stovėdamas Mauvoisin užtvankos viršūnėje ir… neįtikėtina, tačiau pataikė. Atstumas nuo vaikino iki krepšinio lanko buvo net 180 metrų.

Vaikinų paskyra „YouTube“ tinkle yra populiari ir gerbėjų skaičius nuolat auga. To priežastis – drąsūs ir įdomūs eksperimentai. Vienas iš jų – jau minėtas metimas į krepšį. Jis užtikrino komandos patekimą žymiąją Gineso rekordų knygą.

Veiksmas vyko įspūdingo grožio Šveicarijos Mauvoisin užtvankoje. Kaip teigia rekordą pasiekę vaikinai, kamuolys lėkė per 180 metų ir pagerino visus iki šiol buvusius tokio tipo rekordus. Įdomu ir tai, kad vaikinai kamuolį į krepšį metė ir 2011-aisiais, tik tuomet atstumas siekė vos 66 metrus.

Žinoma, verta pastebėti, kad dėl kamuolio kritimo nuo užtvankos ir turint omenyje ilgą atstumą, galima įsivaizduoti, jog metimas nebuvo itin tiesus. Tam įtakos turėjo dar ir lengvas kamuolio svoris bei metimo metu patirtas pasipriešinimas orui. Žinant šią informaciją, tai, kad vaikinas sėkmingai pataikė vos iš trečiojo karto, skamba iš tiesų įspūdingai.