Plaukų priežiūra šaltuoju metų laiku

0
730
Plaukų priežiūra
Ar žinote, kaip tinkamai prižiūrėti savo plaukus žiemos metu?

Keturi metų laikai įpareigoja itin atidžiai rūpintis savo plaukų būkle. Nepaslaptis, kad su bene daugiausiai problemų susiduriama žiemą. Pateiksime kelis patarimus, kurie padės tinkamai prižiūrėti sausus, pažeistus, lūžinėjančius ir išsišakojusius plaukus.

  • Plaukų išsausėjimas. Bene kiekviena moteris supranta, ką reiškia šiurkštūs ir blizgesį praradę plaukai. Žiemos metu tai sąlygoja ne tik žvarbus oras, bet ir plaukų formavimo prietaisai bei pastatuose įrengtos šildymo sistemos. Vis dėlto, norint užkirsti tam kelią, reikėtų reguliariai naudoti maitinančias plaukų kaukes. Jų dėka plaukų žvyneliai bus sudrėkinti, o patys plaukai – žvilgantys. Vertėtų prisiminti, jog kaukę naudoti reikėtų nuo plaukų vidurio iki galiukų.
  • Pažeisti plaukai. Dažyti plaukai reikalauja išskirtinės priežiūros tiek žiemą, tiek ir vasarą. Puikią jų būklę užtikrins specialiai pasirinktas šampūnas bei kondicionierius, kurių dėka plaukai ne tik bus pamaitinti, bet ir išlaikys trokštamą spalvą.
  • Lūžinėjantys plaukai. Tai vienas iš kraštutinių plaukų pažeidimo atvejų. Norint padėti plaukams kuo greičiau atgauti sveiką išvaizdą, rekomenduojama atsisakyti šukuosenų formavimo prietaisų ir leisti plaukams natūraliai išdžiūti. Taip pat, vertėtų išbandyti specialius serumus ir kaukes.
  • Plaukų išsišakojimas. Šią problemą taip pat sukelia tiek žvarbus oras, vėjas, tiek ir karštų formavimo prietaisų naudojimas. Siekiant apsaugoti plaukus, rekomenduojama dėvėti kepurę, plaukų galiukus reguliariai suvilgyti specialiu plaukų aliejumi bei apsilankyti pas kirpėją ir bent šiek tiek patrumpinti gyvybės netekusius plaukus.