Vandenis šias priklausomybes turi dažniau nei kiti Zodiako ženklai

0
921
Vandenio priklausomybės

Nei vienas Zodiako ženklas nėra šventas ir nekaltas. Kiekvienas iš jų turi savų privalumų ir trūkumų – lygiai taip pat ir Vandenis. Tačiau egzistuoja tam tikros „nuodėmės“ ir priklausomybės, kurios Vandeniui būdingos gerokai dažniau nei kitiems Zodiako ženklams.

Dažniausiai pastebima Vandenių yda – tai impulsyvus išlaidavimas. Tai reiškia, kad jie dažniau linkę išleisti daugiau nei iš tikrųjų gali sau leisti ar bent jau iš anksto yra numatę.

Tačiau tai tikrai nėra pati blogiausia „nuodėmė“. Kur kas labiau Vandenio ženklo žmonėms reikėtų vengti pastarųjų:

  • Lošimas – nuo loterijos bilietų pirkimo, iki kazino ir statymų lažybose.
  • Prabangos prekės – automobiliai, dizainerių drabužiai ir visa tai, kas iš tikrųjų nėra būtina, ir tai, ko įprastai negalite įpirkti.
  • Perdėtas geraširdiškumas – jūs galite būti linkę aplinkiniams žmonėms rodyti didelę meilę ir padėką, tačiau tai darysite brangiomis dovanomis, gurmaniškomis vakarienėmis ir kitais būdais, kurie išreikšti perdėtu dosnumu. Tačiau tai galų gale jus gali privesti prie asmeninio bankroto.
  • Naujos technologijos – jūsų telefonas yra net dviejų mėnesių senumo? To negali būti! Privalote įsigyti naują, ką tik pasirodžiusį rinkoje!