Grožio paslaptis – aksesuaruose

0
665
Moterų stilius

Moterys, įamžintos kelis šimtmečius skaičiuojančiuose paveiksluose ar praeito amžiaus fotografijose, įprastai žvelgia į mus su elegancija ir puošnumu. Skrybėlaitės, dailios pirštinės – privalomi šių moterų aksesuarai. O kadangi mada – cikliškas procesas – ir šių dienų damos turėtų pasidairyti į parduotuvių, o galbūt ir į mamų ar močiučių lentynas.

Visų pirma, svarbu išsirinkti stilingas pirštines. Šiuo metu karaliauja ilgos, alkūnes siekiančios pirštinės, kurios ne tik atrodo žavingai, bet ir suteikia dar daugiau šilumos žvarbiomis žiemos dienomis. Jei norite išsiskirti dar labiau, rinkitės ryškias, ornamentais ir detalėmis papuoštas pirštines – neliksite nepastebėta. Kalbant apie spalvas, tinka viskas – nuo itin šviesaus dramblio kaulo atspalvio iki sodrios vyšnių spalvos. Pasirinktos detalės gali būti iš priešingo spalvų spektro – kontrastas suteiks jūsų įvaizdžiui išskirtinumo.

Nebijokite derinti kelnių ir suknelių. Šis derinys ir vėl madingas. Jeigu pasirinksite to paties audinio ir spalvos kelnes ir suknelę, rizikuosite mažiau, bet atrodysite įspūdingai. Jei norite dar didesnio efekto, rinkitės itin ryškią ir margą suknelę bei tamsios spalvos kelnes.

Lankelio formos auskarai – privalomas akcentas. Priklausomai nuo jūsų asmenybės ir gyvenimo būdo, galite rinktis tiek labai kuklius, mažus auksinius auskariukus, tiek ir didžiulius lankus, pabrėžiančius jūsų moteriškumą.

Taigi, kalbant apie aksesuarus, verta pakartoti įžymiąją frazę – „Dievas slypi detalėse“. Išsirinkite dailias pirštines, margais raštais padabintą suknelę ir jums tinkančius auskarus. Tuomet galite neabejoti, kad savo išvaizda sužavėsite ne vieną.